Zespół

Dobry dentysta w Kamieniu Pomorskim – nasz zespół

W Klinice Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim pracują doświadczeni lekarze stomatolodzy z wieloletnią praktyką w zawodzie. Każdy z naszych lekarzy to dobry dentysta z dużym doświadczeniem w swojej specjalizacji. Nasi kompetentni lekarze stale dążą do doskonalenia swoich umiejętności i pogłębiania wiedzy z różnych dziedzin stomatologii.

Życzliwi stomatolodzy

Dobry dentysta towarzyszy swojemu Pacjentowi prze całe życie. Dlatego tak ważne jest nawiązanie porozumienia i wzajemne zaufanie. Oddanie swojej pracy i odpowiednie podejście do Pacjenta stanowią wartość dodaną, którą trudno spotkać wśród ludzi w obecnych czasach. W naszym gabinecie stomatologicznym  każdy Pacjent jest traktowany życzliwie i indywidualnie. Lekarze stomatolodzy też od czasu do czasu cierpią na ból zęba i doskonale wiedzą, w jakiej sytuacji są ich Pacjenci. Dla każdego z nich dentysta opracowuje indywidualny plan leczenia, dzięki czemu udaje nam się rozwiązywać trudne problemy z wielu dziedzin stomatologii.

  • dr n. med. Jolanta Sikorska – Bochińska – specjalista Iº stomatologii ogólnej i IIº stomatologii zachowawczej
  • lek. stom. Kamila Radzimowska
  • lek. stom. Tomasz Żabski – specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej
  • lek. stom. Magdalena Jeż
  • lek. stom. Roksana Rogowska
  • Ewelina i Izabela – rejestracja
  • Anna i Iryna– asystentki stomatologiczne

W naszej klinice doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że za sukces leczenia stomatologicznego odpowiada cały zespół, a więc dentyści, ale również protetycy czy wykwalifikowani ortodonci. Dobry dentysta zapewnia Pacjentowi, który się do niego zgłasza, kompleksową pomoc ze wszystkich dziedzin stomatologii.
Naszemu zespołowi zaufało już wielu Pacjentów z Kamienia Pomorskiego, Międzyzdrojów i okolic.

Nasz zespół