Protetyka

Protetyka w Kamieniu Pomorskim

Protetyka dla wielu Pacjentów ostatnią szansą na odzyskanie pięknego uśmiechu. W naszej Klinice można skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie.

Profesjonalny protetyk

Protetyka odbudowuje zęby nie tylko zniszczonych próchnicą, ale też uszkodzone podczas wypadków i innych nieprzewidzianych zdarzeń. Protetyk korzysta z nowoczesnych rozwiązań. Wykonujemy zarówno protezy o najprostszej w konstrukcji (częściowe, całkowite, szkieletowe), jak i złożone – bezklamrowe, łączące funkcjonalność z efektem kosmetycznym. Przygotowujemy również protezy z tworzyw sztucznych. Protezy bezmonomerowe są rekomendowane alergikom. Protetyka obejmuje również uzupełnienia stałe (korony i mosty). W tej grupie obojętnym materiałem dla tkanek jest ceramika (porcelana) na podbudowie metalowej, złotej lub bez (korony pełnoceramicznej).

Współpraca

Usługi, które protetyk świadczy w gabinecie stomatologicznym, są adresowane zarówno dla osób starszych, które z przyczyn naturalnych poszukują alternatywnych metod rekonstrukcji zgryzu, jak i młodszych Pacjentów, którzy stracili zęby z powodu wypadku lub choroby. Usługami protetycznymi obejmujemy Kamień Pomorski, Międzyzdroje i sąsiednie miejscowości. Na wizytę można się umówić telefonicznie lub mailowo.

Nasze usługi