> O-nas

O nas

Gabinet stomatologiczny w Kamieniu Pomorskim

Klinika Stomatologii w Kamieniu Pomorskim.  Gabinet stomatologiczny naszym Pacjentom daje szansę na to, by kompleksowo zadbać o zdrowe zęby oraz ładny uśmiech.

Nasza placówka jest uzupełnieniem gabinetów stomatologicznych i Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej J. Bochińska – Stomatologia w Szczecinie, które funkcjonują od 1993 roku. Kadrę naszych ośrodków tworzy zespół zaufanych i sprawdzonych lekarzy dentystów, doświadczonych protetyków i ortodontów. Rozwiązujemy nawet najtrudniejsze problemy diagnostyczne i terapeutyczne. Z sukcesem łączymy doświadczenie z młodością i kreatywnym podejściem do pracy.

Gabinet dentystyczny dla wymagających

Nasz gabinet stomatologiczny zapewnia kompleksową opiekę nie tylko mieszkańcom Kamienia Pomorskiego, ale też bliższych i dalszych miejscowości takich jak Międzyzdroje. Świadczymy usługi w oparciu o najnowocześniejsze wyposażenie i materiały. Dzięki temu gwarantujemy satysfakcję z leczenia nawet najbardziej wymagającym Pacjentom. Podczas przeprowadzania zabiegów korzystamy z bezpiecznych metod znieczulania. Każdy z naszych lekarzy jest życzliwy i dba o komfort Pacjenta. Dlatego wybierając nasz gabinet dentystyczny, możecie Państwo liczyć na bezstresowe leczenie.

Właściciel Kliniki Stomatologii i Estetyki Twarzy
Dr n. med. Jolanta Sikorska – Bochińska