Stomatolog w Kamieniu Pomorskim

Witamy na stronie internetowej Kliniki Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim. Nasz ośrodek powstał jako uzupełnienie gabinetów stomatologicznych i Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej J. Bochińska – Stomatologia w Szczecinie. Wspólnie zapewniamy profesjonalną opiekę lekarzy stomatologów i ortodontów. Każdy nasz stomatolog specjalizuje się w jednej z dziedzin, takich jak: stomatologia zachowawcza , mikroskopowa, protetyka, ortodoncja czy zakładanie implantów. Zdajemy sobie sprawę, że dobry stomatolog dba nie tylko o zdrowie, ale i ładny wygląd zębów Pacjenta. Dlatego oferujemy usługi wybielania zębów, korekty ich kształtu oraz wstawiania licówek i koron.

Usługi z zakresy medycyny estetycznej

W naszej klinice na Pacjentów czeka nie tylko lekarz stomatolog. Oferujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które wykonują doświadczeni specjaliści. Dzięki nim każdy z Pacjentów może spełnić swoje marzenia o młodszym, ładniejszym wyglądzie. Wykonujemy między innymi zabiegi liftingu twarzy i szyi bez skalpela, redukcji zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego czy usuwania tkanki tłuszczowej innowacyjnym preparatem AQUALYX. Wszystkie nasze kuracje są stuprocentowo bezpieczne. Możecie też Państwo być pewni ich doskonałych efektów. Do potrzeb każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną oraz z zakresu medycyny estetycznej mieszkańcom Kamienia Pomorskiego. Usługami obejmujemy również Międzyzdroje oraz inne miejscowości w regionie.